پژوهش های ادبی و بلاغی; پژوهش; ادبیات; بلاغت;

اخبار و اعلانات

تغییر سردبیر

با انقضای دوره فعالیت سردبیر نشریه پژوهش های ادبی و بلاغی ضمن تقدیر از تلاشهای ارزشمند آقای دکتر حسن بساک به عنوان سردبیر نشریه ، آقای دکتر محمد مهدی ناصح استاد پیشکسوت گروه زبان و ادبیات فارسی دانشگاه فردوسی مشهد با اکثریت آراء به عنوان سردبیر انتخاب گردیدند. ضمنا آقای دکتر حسن بساک به عنوان قائم مقام سردبیر به فعالیت خود در این نشریه ادامه خواهند داد. 

مطالعه بیشتر

تغییر هیات تحریریه نشریه

در پی منقضی شدن دوره فعالیت گروه دبیران نشریه پژوهشهای ادبی و بلاغی و با هدف ارتقاء نشریه در جلسه مورخ 98/05/01 و با حضور جمعی از اعضاء گروه دبیران، هیات تحریریه جدید انتخاب و جهت طی تشریفات قانونی به مراجع ذیربط معرفی گردیدند. فهرست گروه دبیران جدید نشریه را می توانید در بخش اطلاعات نشریه/ اعضای هیات تحریریه مشاهده فرمایید

مطالعه بیشتر

تفاهم نامه همکاری با انجمن علمی زبان و ادبیات فارسی دانشگاه تربیت مدرس

به اطلاع عموم پژوهشگران محترم می رساند ، تفاهم نامه همکاری این نشریه با انجمن علمی زبان و ادبیات فارسی دانشگاه تربیت مدرس به ثبت رسیده است. جهت مشاهده عنوان این نشریه در انجمن علمی زبان و ادبیات فارسی دانشگاه تربیت مدرس بر روی این لینک کلیک نمایند.

مطالعه بیشتر

نمایه شدن مقالات نشریه در SID پایگاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی

با یاری خداوند متعال و پیگیری سردبیر و مدیر مسوول فصلنامه پژوهش های ادبی و بلاغی، مقالات نشریه در پایگاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی نمایه گردید. این نمایه سازی از 4 شماره مربوط به سال 1394 آغاز گردیده و به تدریج تمامی مقالات منتشر شده در نشریه را شامل خواهد شد. برای مشاهده اطلاعات در پایگاه مربوطه اینجا کلیک کنید پایگاه اطلاعات علمی جهاد دانشگاهی با هدف ترویج و اشاعه اطلاعات علمی، گسترش و ارتقای خدمات اطلاع رسانی به محققان، سرعت بخشیدن به کاوش های علمی و دستیابی آسان محققان به آخرین منابع اطلاعاتی منتشر شده در نشریات و دستآوردهای پژوهشی و نهایتاً ...

مطالعه بیشتر

تغییر ایمیل اصلی سامانه

به استحضار کلیه همکاران ارجمند و متقاضیان گرامی میرساند،نشانی پست الکترونیک سامانه به آدرس pabjournal@gmail.com تغییر یافته است.مقتضی است کلیه متقاضیان محترم برای ارتباط از این نشانی استفاده نمایند.

مطالعه بیشتر